+48 605 - 930 - 513
·
kancelaria@kancelaria-krupinski.pl
Poniedziałek - Czwartek 09:00-18:00 / Piątek 10:00 - 16:00
·
Porady
Online
10 Lat
Doswiadczenia
Obsługujemy
na terenie całego Kraju
Zamów Poradę

Obsługa przedsiębiorstw i prawo gospodarcze

Caption Placed Here
11

Pomagamy przedsiębiorcom unikać pułapek w ciągle zmieniających się przepisach prawa.

Współczesny obrót gospodarczy charakteryzuje się wysokim stopniem skomplikowania, dlatego tak ważna jest pomoc adwokata w prowadzeniu spraw przedsiębiorstwa. Opiera się ona zarówno na pomocy prawnej w sprawach bieżących, jak i współpracy we wszelkich formalnościach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, jak np. sporządzaniem, opiniowaniem, negocjacją umów czy windykacją należności.

Kancelaria oferuje pomoc już na etapie tworzenia przedsiębiorstwa, rejestracji spółek, jak również w trakcie wszelkiego rodzaju przekształceń oraz likwidacji działalności. Obsługa prawna pozwala uniknąć niepotrzebnego ryzyka związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej wobec nieustannie zmieniających się przepisów prawa.

Zaletą stałej współpracy jest niewątpliwie możliwość bliskiego zapoznania się ze bieżącą sytuacją firmy, a przez to najpełniejsze dostosowanie się do jej indywidualnych potrzeb.

11

JAK POMAGAMY

1. Przeprowadzamy proces tworzenia i likwidacji przedsiębiorstw

Świadczymy pomoc przy rejestracji spółek prawa handlowego, jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek cywilnych. Kancelaria posiada również doświadczenie w prowadzeniu likwidacji przedsiębiorstw oraz postępowania upadłościowego i układowego oraz działalności przedsiębiorstwa w spadku.

2. Wspieramy przedsiębiorców w bieżących sprawach wymagających wiedzy prawnej

Pomagamy w sprawach pracowniczych, rejestrowych, dotyczących windykacji wierzytelności przedsiębiorcy, nabywania składników majątku i ich zbywania i wielu innych aspektach, którym przedsiębiorca musi sprostać.

3. Tworzenie i opiniowanie umów, udział w spotkaniach

Świadczymy pomoc w zakresie tworzenia i opiniowania umów zawieranych przez przedsiębiorców. Oferujemy również udział naszego prawnika we wszelkiego rodzaju spotkaniach, w których konieczna jest znajomość przepisów prawa ale i specyfiki działalności przedsiębiorcy.

4. Spory sądowe i przed urzędami

Kancelaria oferuje pomoc w kompleksowej obsłudze sporów sądowych i administracyjnych przedsiębiorcy. Obejmuje ona udział w rozprawach sądowych i administracyjnych i sporządzanie pism procesowych.

Zasady świadczenia pomocy prawnej

Kancelaria gwarantuje pomoc na licznych płaszczyznach działalności podmiotów gospodarczych dostosowaną do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Świadczona przez nas obsługa prawna firm dotyczy m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, zamówień publicznych, pracy, konkurencji, prawa budowlanego, a także prawa autorskiego i własności intelektualnej. Dbamy o najwyższy poziom usług dostosowanych do potrzeb Klienta, dlatego też zasady współpracy ustalamy z Klientem indywidualnie.

11

Pomoc prawna

Świadczymy pomoc prawną według najwyższych standardów dokładając szczególnej staranności przy prowadzeniu każdej ze spraw.
11

OBRONA W SPRAWACH SĄDOWYCH i W URZĘDACH

Powierzając nam obsługę prawną masz pewność, iż w postępowaniu przed sądem lub urzędem nie pozostaniesz sam.
11

TAJEMNICA ADWOKACKA

Wszystkich naszych prawników obowiązuje tajemnica adwokacka, co oznacza, że wszelkie przekazane nam informacje pozostaną bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń lub napisz : +48 605-930-513 lub 730-930-513

kancelaria@kancelaria-krupinski.pl Poniedziałek – Czwartek 10:00-18:00 oraz Piątek 10:00-16:00

Firm’s Presentation

SZUKASZ KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI PRAWNEJ LUB POMOCY W KONKRETNEJ SPRAWIE?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość: + 48 605-930-513 lub 730-930-513

kancelaria@kancelaria-krupinski.pl
·  Poniedziałek – Czwartek 10:00-18:00 oraz Piątek 10:00-16:00