+48 605 - 930 - 513
·
kancelaria@kancelaria-krupinski.pl
Poniedziałek - Czwartek 09:00-18:00 / Piątek 10:00 - 16:00
·
Porady
Online
10 Lat
Doswiadczenia
Obsługujemy
na terenie całego Kraju
Zamów Poradę

Odszkodowania

Caption Placed Here
11

Pomagamy klientom w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie

Kancelaria adwokata Marcina Krupińskiego świadczy usługi w zakresie reprezentacji w postępowaniach dotyczących dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia, w tym roszczeń z tytułu:

 • odszkodowania za zniszczone mienie

 • zadośćuczynienia za cierpienia fizyczne i psychiczne

 • zwrotu kosztów pojazdu zastępczego

 • zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji

 • zwrotu kosztów dojazdu

 • świadczeń za pogorszenie widoków na przyszłość

 • odszkodowania za zalanie mieszkania

 • błędów medycznych (diagnostycznych, terapeutycznych)

 • odszkodowania z tytułu śmierci osoby najbliższej, zwrotu kosztów budowy pomnika

 • upadków na oblodzonych/nieodśnieżonych nawierzchniach

   

Kancelaria świadczy pomoc prawną na wszystkich etapach spraw, zarówno na etapie przedsądowym, w postępowaniu likwidacyjnym prowadzonym przez Zakład Ubezpieczeń, jak również w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. W Państwa imieniu zgłosimy szkodę do właściwego Zakładu Ubezpieczeń i pomożemy Państwu przejść przez trudy postępowanie likwidacyjnego, a w przypadku braku satysfakcjonującego odszkodowania na tym etapie – przez trudny postępowania sądowego.

Kancelaria prowadzi sprawy przeciwko krajowym jak i zagranicznym Zakładom Ubezpieczeń. Podejmujemy także wszelkie czynności zmierzające do polubownego zakończenia powstałego sporu bez konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Zadaniem profesjonalnego pełnomocnika w dochodzeniu odszkodowania i zadośćuczynienia jest pomoc poszkodowanym w uzyskaniu należnego im odszkodowania w pełnej wysokości, które, na etapie postępowania likwidacyjnego, jest przez Zakłady Ubezpieczeń niejednokrotnie znacznie zaniżane.

W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje wszelkie czynności prawne zmierzające do uzyskania odszkodowania w wysokości odpowiadającej rozmiarowi szkody oraz zapewnia Klientom wsparcie na każdym etapie rozwoju sprawy.

11

Jak pomagamy?

1. Oceniamy dostarczone dokumenty

Na podstawie przeprowadzonej rozmowy i dostarczonych dokumentów oceniamy czy istnieje szansa uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia.

2. Reprezentujemy w postępowaniu likwidacyjnym

Zgłaszamy w imieniu klientów szkody zakładom ubezpieczeń i uczestniczymy w postępowaniu likwidacyjnym dążąc do polubownego zakończenia sprawy.

3. Reprezentujemy przed sądami obu instancji

Reprezentujemy klientów przed sądami sporządzając pozew oraz dalsze pisma procesowe oraz analizując wydane w sprawie opinie lekarskie.

Zasady świadczenia pomocy prawnej w sprawach o odszkodowanie

Kancelaria podejmując się prowadzenia sprawy lub udzielając porady prawnej z zakresu prawa o odszkodowanie lub zadośćuczynienie oferuje pomoc dostosowaną do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Świadczymy pomoc udzielając odpowiedzi na pytania nurtujące naszych Klientów jak również prowadząc powierzone nam sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie na każdym ich etapie. Dbamy o najwyższy poziom usług dostosowanych do potrzeb Klienta, dlatego też zasady współpracy ustalamy z Klientem indywidualnie.

11

Pomoc prawna

Świadczymy pomoc prawną według najwyższych standardów dokładając szczególnej staranności przy prowadzeniu każdej ze spraw.
11

Reprezentacja przed sądem i zakładem ubezpieczeń

Świadczymy pomoc prawną według najwyższych standardów dokładając szczególnej staranności przy prowadzeniu każdej ze spraw.
11

Tajemnica adwokacka

Wszystkich naszych prawników obowiązuje tajemnica adwokacka, co oznacza, że wszelkie przekazane nam informacje pozostaną bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń lub napisz : +48 605-930-513 lub 730-930-513

kancelaria@kancelaria-krupinski.pl Poniedziałek – Czwartek 10:00-18:00 oraz Piątek 10:00-16:00

Firm’s Presentation

Szukasz pomocy w sprawie odszkodowawczej?

Zadzwoń lub wyślij wiadomość! +48 605-930-513 lub 730-930-513

kancelaria@kancelaria-krupinski.pl
·  Poniedziałek – Czwartek 10:00-18:00 oraz Piątek 10:00-16:00